LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

1. kārta, 18/05/2018 19:30

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 40
Ogres NSC
2
FK Rīnūži / Grifs AG
0
1Cinītis Ritvars
    1Roguļskis Dmitrijs
      7Rubīns Raivis (C)
        3Jerikalovs Aleksandrs
        • 46'
        8Kondratjevs Andrejs
        • 65'
        9Jakovļevs Dmitrijs
          10Siliņš Emīls
          • 70'
          2Petrovs Aleksejs
          • 58'
          15Škaunacis Niks Niklāvs
            23Narčuks Arkādijs
              18Pāviška Linards Roberts
                4Kirejevs Boriss
                • 74'
                12Počs Aigars
                  32Naruševičs Artjoms (C)
                  • 43'
                  11Burmistris Ģirts
                    21Uļjanovs Artjoms
                    • 75'
                    6Rudzītis Lauris
                    • 70'
                    13Makarovs Mihails
                      17Tumans Ģirts
                      • 43'
                      • 63'
                      • 81'
                      25Ņikitonovs Pāvels
                        13Līcis Kārlis
                        • 25'
                        • 71'
                        19Sarapulovs Vadims
                        • 46'
                        Rezervisti
                        25Dalbiņš Leo Ritvars
                          6Ražinskis Normunds
                            5Mīligs Renārs
                            • 70'
                            11Muižnieks Emīls
                            • 46'
                            9Vārpa Roberts
                            • 81'
                            14Nagla Pēteris
                            • 58'
                            16Pūpols Agnis
                              7Deņisenko Artjoms
                              • 46'
                              19Malvess Patriks
                              • 70'
                              16Kazarcevs Ruslans
                                22Redkins Sergejs
                                  Galvenais treneris
                                  Paškovičs VladimirsPetrovs Aleksejs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                  1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                  2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs