LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

B Apakšgrupa

3. kārta, 08/06/2018 14:00

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 20
Ogres NSC
2
LBF JFK Daugava
1
1Stūriņš Raivo (C)
    99Avramenko Aleksandrs
      12Medvedskis Raitis
        1Groms Aleksandrs
          11Pimanovs Dāvids Hanrijs
            12Lazarenko Nikita
              3Kalmanis Kristaps
                7Patika Gļebs
                  10Škutāns Toms
                    20Aļošins Viktors
                    • 10'
                    9Līvs Dāvis
                      8Burovs Rodions
                        6Vuškāns Raivo
                          21Kuzmenkovs Iļja
                            13Rība Marks Markuss
                              5Sipčenoks Aleksandrs (C)
                                14Varens Ričards
                                  9Kudrjavcevs Maksims
                                    16Rancāns Kristaps
                                      19Petrovs Aleksejs
                                        4Lomidze Timurs
                                          3Liseckis Alans
                                            5Matvejevs Mārtiņš
                                              16Matvejevs Timurs
                                                7Rudaks Ēriks
                                                  17Smuļko Igors
                                                    15Zīmelis Renārs
                                                    • 19'
                                                    26Ļikanovs Artjoms
                                                      8Skujiņš Regnārs
                                                      • 8'
                                                      4Bondarevs Roberts
                                                        2Makarovs Daniils
                                                          18Sviridenko Dmitrijs
                                                            13Austrums Niks
                                                              22Pavlovs Iļja
                                                              • 42'
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps