LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 B apakšgrupa

4. kārta, 04/06/2018 17:00

Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk., Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 20
Ogres NSC
2
Vidzemes FC/2006
7
1Kvašņins Vjačeslavs
    1Raudziņš Kristers Martins
      99Paškovičs Vladimirs
        15Sakalausks Rauls Kristers (C)
          8Līvs Dāvis
          • 33'
          10Eglītis Rainers
            50Ozols Mārtiņš
              17Mellis Armands
                7Karpovs Dmitrijs
                  5Krumholcs Daniels
                    11Zavadskis Edvards (C)
                      14Ķerpe Kristiāns
                        21Minkevičus Marks
                          99Rozenbergs Jēkabs
                            76Beitāns Mareks Ritvaldis
                              7Sirmais Markuss
                                16Ansulis Juris
                                  20Timermanis Edgars
                                  • 17'
                                  • 19'
                                  • 30'
                                  9Girvičs Rojs Eduards
                                  • 58'
                                  16Laķis Rūdolfs
                                  • 12'
                                  • 37'
                                  17Maksimovs Markuss
                                    4Audicks Martins Kristofers
                                      88Zvirgzdiņš Roberts
                                        19Groševs Lauris
                                        • 9'
                                        • 10'
                                        • 19'
                                        25Treimanis Valdis
                                          2Ādamsons Markuss
                                            33Traškovs Maksims
                                              12Drozdovičs Vitālijs
                                                12Labanovs Kristians
                                                  22Lapšāns Krists
                                                    13Deksnis Ričards
                                                      2Galvanausks Matejs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Vitkus Tomass Vitauts