LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

10. kārta, 22/07/2018 14:00

Preiļu novada BJSS stadions, Preiļi Municipality
Skatītāju skaits: 73
Preiļu BJSS
2
FK Auda
3
22Miezītis Mārtiņš
    1Strauts Lukass Kaids
      21Koroļs Jevgeņijs
        30Gorkšs Jorens (C)
          11Babris Matīss
            7Misjuks Grigorijs
            • 61'
            10Putāns Rolands (C)
              29Gorkšs Rihards
                12Bulmeisters Jānis
                  23Ivakins Ņikita
                  • 2'
                  • 19'
                  9Upenieks Kristaps
                  • 65'
                  31Tretjakovs Vladislavs
                  • 82'
                  14Trūps Aleksandrs
                    77Bricis Edgars
                    • 87'
                    20Babris Miks
                    • 45'
                    • 73'
                    11Kim Yeon Wang
                    • 82'
                    13Pastars Jānis
                      8Amdurs Dāvids
                      • 63'
                      2Reinis Valters
                        5Truņins Pāvels
                        • 79'
                        • 90'+3'
                        17Mitrofanovs Iļja
                        • 86'
                        4Apsītis Jānis
                        • 63'
                        Rezervisti
                        83Mauriņš Raivis
                          17Mežulis Alfrēds
                            4Sondors Mārtiņš
                              14Bukšs Mārtiņš
                              • 63'
                              3Sparāns Sandis
                              • 65'
                              18Graudums Kristaps
                              • 82'
                              5Breidaks Vladislavs
                                27Baško Matīss
                                • 82'
                                15Pastars Rūdolfs
                                • 86'
                                28Kirillovs Daniels
                                • 61'
                                Galvenais treneris
                                Babris ImantsŠtrubo Eduards
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                1 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                                2 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                                Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                                Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors