LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

14. kārta, 05/08/2017 14:00

Preiļu novada BJSS stadions, Preiļi Municipality
Skatītāju skaits: 140
Preiļu BJSS
1
FK Auda
1
95Birjukovs Aleksandrs
    22Mežulis Alfrēds
      17Mitrofanovs Iļja
        29Gorkšs Rihards
        • 72'
        13Pastars Jānis
          23Kalniņš Krists
          • 54'
          10Putāns Rolands (C)
            89Skābardis Juris
            • 18'
            4Bulmeisters Jānis
            • 82'
            11Siksalietis Roberts
            • 78'
            5Breidaks Vladislavs
              30Gorkšs Jorens (C)
                14Trūps Aleksandrs
                  6Liņģis Aigars
                  • 62'
                  7Caics Aigars
                  • 58'
                  • 70'
                  3Škirjatovs Igors
                    11Babris Matīss
                      34Moncevičs Uģis
                      • 21'
                      20Babris Miks
                        8Labanovskis Mareks Matīss
                        • 85'
                        8Jubels Aleksandrs
                          77Bricis Edgars
                          • 74'
                          Rezervisti
                          1Piļāns Rihards
                            1Vītiņš Ēriks
                              16Nikiforovs Edgars
                                17Tamenieks Silvestrs
                                • 85'
                                2Reinis Valters
                                • 70'
                                7Jonāns Markuss
                                  15Upenieks Jānis
                                    15Ivakins Ņikita
                                    • 74'
                                    4Grauze Ričards
                                      10Fjodorovs Arturs
                                      • 54'
                                      Galvenais treneris
                                      Kalns Jurģis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                      1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                      2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                      Ceturtais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                      Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors