LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

10. kārta, 18/06/2017 14:00

Preiļu novada BJSS stadions, Preiļi Municipality
Skatītāju skaits: 155
Preiļu BJSS
5
FK Ogre
2
95Birjukovs Aleksandrs
    13Gūtmanis Justs
      8Jubels Aleksandrs
        7AOKI FUMIYA
          7Caics Aigars
          • 4'
          • 55'
          17Muižnieks Emīls
            20Babris Miks
            • 53'
            • 86'
            4Ļeščovs Eduards
              17Mitrofanovs Iļja
                16Kalniņš Krists
                • 45'+2'
                • 49'
                • 63'
                11Babris Matīss
                • 17'
                6Pinka Žanis
                  13Pastars Jānis
                    11Makarovs Mihails
                      14Trūps Aleksandrs
                      • 58'
                      21Paškovičs Vladimirs
                      • 68'
                      10Putāns Rolands (C)
                      • 77'
                      20Sokoļskis Deniss
                      • 74'
                      18Pastars Renārs
                      • 45'+1'
                      14Priedēns Kristaps (C)
                      • 29'
                      5Breidaks Vladislavs
                        10Ivakins Ņikita
                          Rezervisti
                          1Piļāns Rihards
                            3Sondors Mārtiņš
                              2Reinis Valters
                              • 55'
                              • 75'
                              15Upenieks Jānis
                                16Nikiforovs Edgars
                                  4Bulmeisters Jānis
                                  • 77'
                                  9Zeps Rinalds
                                  • 58'
                                  Galvenais treneris
                                  Voskāns VitālijsTroickis Igors
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                  1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                  2 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                  Ceturtais tiesnesis: Bondars Viktors
                                  Tiesnešu inspektors: Jermolajevs Anatolijs