LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

8. kārta, 10/06/2018 14:00

Preiļu novada BJSS stadions, Preiļi Municipality
Skatītāju skaits: 145
Preiļu BJSS
0
SK Super Nova
6
95Birjukovs Aleksandrs
    23Serdcevs Vjačeslavs
      19Vavilovs Vitālijs
      • 82'
      10Hvoiņickis Daniils
      • 56'
      • 67'
      14Trūps Aleksandrs (C)
      • 33'
      • 70'
      8Vorobjovs Artjoms
      • 69'
      8Jubels Aleksandrs
      • 60'
      9Kuzmin Dzmitry
        5Breidaks Vladislavs
          14Stradiņš Deniss
          • 42'
          • 60'
          7Caics Aigars
            11Perepļotkins Andrejs (C)
            • 74'
            18Pastars Renārs
              4Avdejevs Vadims
              • 56'
              2Reinis Valters
              • 23'
              17Lamša Toms
              • 31'
              • 46'
              12Bulmeisters Jānis
              • 60'
              2Ņesterenko Bogdans
              • 79'
              11Babris Matīss
                77Strautiņš Edgars
                • 15'
                • 40'
                20Babris Miks
                  26Višņevskis Aigars
                  • 10'
                  Rezervisti
                  17Mitrofanovs Iļja
                  • 60'
                  19Kalniņš Krists
                  • 56'
                  • 75'
                  21Koroļs Jevgeņijs
                  • 60'
                  28Keirāns Ruslans
                  • 60'
                  • 90'+2'
                  3Sparāns Sandis
                    91Baroniņš Voldemārs
                    • 74'
                    9Upenieks Kristaps
                    • 82'
                    21Kārkliņš Edgars
                      15Pastars Rūdolfs
                        3Balsevičs Maksims
                        • 67'
                        • 90'
                        98Troickis Artjoms
                        • 46'
                        Galvenais treneris
                        Babris ImantsKalns Jurģis
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                        1 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                        2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                        Ceturtais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                        Tiesnešu inspektors: Jermolajevs Anatolijs