LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

6. kārta, 11/06/2018 20:00

Stadions "Celtnieks", Daugavpils
Skatītāju skaits: 40
Preiļu novada BJSS
1
BFC Daugavpils
4
1Ūzuliņa Arta
    12Biznja Arīna
      3Kuzņecova Karīna
        7Vengreviča Viktorija (C)
        • 51'
        8Pastare Olita
          10Ribakova Aleksandra
            15Kovaļova Karīna
              2Petrova Alīna
              • 83'
              14Kivleniece Sanita
                9Červinska Nikole
                  13Kalvāne Zaiga
                    14Samušenko Elizabete
                      10Liniņa Linda Paula (C)
                      • 14'
                      6Reute Liene
                      • 23'
                      12Adamoviča Ieva
                        16Djagiļeva Taisija
                          5Stolipina Agnese
                            11Starkute Everita
                              11Strode Elīza
                                8Skribina Diāna
                                • 64'
                                • 81'
                                • 87'
                                4Sparāne Amanda
                                  4Rožaščonoka Liāna
                                    Rezervisti
                                    1Špandaruka Anastasija
                                      19Borovkova Sandra Olivija
                                        3Semjonova Varvara
                                          17Stankeviča Ieva
                                          • 87'
                                          18Putinceva Sņežana
                                          • 83'
                                          • 90'
                                          20Borisova Alisa
                                            5Kamarūta Everita
                                              Galvenais treneris
                                              Babris ImantsSarafaņuks Deniss
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                                              1 tiesneša asistents: Tračums Edgars
                                              2 tiesneša asistents: Kohans Edgars