LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

10. kārta, 19/07/2018 14:00

Preiļu novada BJSS stadions, Preiļi Municipality
Skatītāju skaits: 50
Preiļu novada BJSS
1
FS Metta
8
1Ūzuliņa Arta
    1Siņutkina Laura
      14Priževoite Sigita
        4Šilova Alīna (C)
          8Pastare Olita
            5Lipšāne Amēlija
            • 51'
            • 63'
            • 66'
            • 67'
            9Kivleniece Sanita
              55Polka Līva
                3Kuzņecova Karīna
                  14Sniedzīte Rebeka
                  • 46'
                  11Strode Elīza
                    48Arzubova Jevgēnija
                    • 79'
                    12Adamoviča Ieva
                      7Daņilova Katrīna
                      • 21'
                      • 53'
                      5Stolipina Agnese
                        11Treimane Nelle
                        • 10'
                        • 90'
                        13Kalvāne Zaiga
                          99Sondore Laura
                            10Liniņa Linda Paula (C)
                            • 42'
                            12Fjodorova Anastasija
                            • 17'
                            4Sparāne Amanda
                              44Pozņiaka Ketija Karmena
                              • 73'
                              Rezervisti
                              16Zankovska Tīna
                              • 67'
                              27Rungule Elīza Elizabete
                              • 73'
                              47Tihomirova Adriana Nikola
                              • 79'
                              26Kazlauska Linda
                              • 53'
                              • 76'
                              15Liepiņa Evelīna
                              • 46'
                              46Sidere Patrīcija Enia
                                Galvenais treneris
                                Babris ImantsVāciete Liene
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                                1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                                2 tiesneša asistents: Kozlovs Deniss