LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

3. kārta, 10/09/2017 14:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 40
Rēzeknes BJSS/SK Progress
6
BFC Daugavpils
1
1Čuhnova Inga
    22Ņesterova Sofija
      7Šļahitņuka Alīna
        16Djagiļeva Taisija
        • 71'
        12Nagla Lāsma
          7Vengreviča Viktorija (C)
          • 53'
          11Fjodorova Anastasija
          • 32'
          • 43'
          • 63'
          • 65'
          • 66'
          14Samušenko Elizabete
          • 71'
          5Lozda Gunta
            8Skribina Diāna
            • 74'
            19Novikova Diāna
            • 90'
            15Grincevičute Iveta Vitālija
              2Tumāne Ligita (C)
                10Ribakova Aleksandra
                • 25'
                10Sondore Laura
                  9Červinska Nikole
                    13Ančupāne Ramona
                      6Reute Liene
                        17Romanovska Jūlija
                          5Potaša Daina
                            15Bulinska Adriāna
                            • 86'
                            4Laskova Eleonora
                            • 74'
                            Rezervisti
                            8Balalaika Karīna
                            • 86'
                            17Gavrilenko Anastasija
                            • 71'
                            6Belova Viktorija
                              11Biznja Arīna
                              • 74'
                              19Rožaščonoka Liāna
                              • 25'
                              • 74'
                              21Petrova Alīna
                              • 74'
                              3Starkute Everita
                              • 74'
                              20Daņilova Darja
                                18Soldatjonoka Tatjana
                                • 71'
                                Galvenais treneris
                                Oļipovs MihailsSarafaņuks Deniss
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Boroduļins Artjoms
                                1 tiesneša asistents: Firsovs Marks
                                2 tiesneša asistents: Sprukts Alens Dāniels