LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SFL 2018

2. kārta, 06/05/2018 14:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 40
Rēzeknes BJSS/SK Progress
2
Riga United FC Ladies
3
16Rancāne Kristiāna
  • 46'
13Vaivode Enija-Anna (C)
    17Romanovska Jūlija
      3Vitmore Selga Penelope
      • 80'
      14Ančupāne Grieta
      • 62'
      21Kool Esmee Yon Jette
        7Šļahitņuka Alīna
        • 82'
        24Olsto Kari Lund
          10Sondore Laura
            10May Gullord Ali
              15Bulinska Adriāna
              • 62'
              4Berish Elke Tami
                3Bortaščonoka Kamila
                  19Baličeva Tatjana
                  • 2'
                  • 23'
                  • 44'
                  • 61'
                  12Nagla Lāsma
                  • 29'
                  7Bello Fiona Marine
                    11Fjodorova Anastasija
                    • 60'
                    11Rohner Pauline Jutta
                      2Tumāne Ligita (C)
                        6Scheibe Anniko
                          5Lozda Gunta
                            8Muzikante Larisa
                            • 76'
                            Rezervisti
                            19Novikova Diāna
                            • 62'
                            5Patupa Līga
                              1Vīksniņa Linda
                              • 46'
                              16Gulbe Luīze Marija
                              • 80'
                              9Upeniece Ilze
                              • 62'
                              9Garā Evelīva Līva
                              • 76'
                              8Balalaika Karīna
                                18Demkova Glorija
                                  6Smirnova Diāna
                                  • 29'
                                  Galvenais treneris
                                  Oļipovs MihailsPatupa Līga
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Bondars Aigars
                                  1 tiesneša asistents: Prokopkina Olga
                                  2 tiesneša asistents: Prokopkins Sergejs