LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SFL 2018

8. kārta, 22/04/2018 14:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 40
Rēzeknes BJSS/SK Progress
1
Riga United FC Ladies
7
1Rancāne Kristiāna
  • 46'
13Vaivode Enija-Anna
    7Šļahitņuka Alīna
      7Bello Fiona Marine
      • 27'
      • 80'
      3Bortaščonoka Kamila
        8Vitmore Selga Penelope
          6Smirnova Diāna
          • 86'
          19Baličeva Tatjana
          • 8'
          • 29'
          • 39'
          • 69'
          • 80'
          15Bulinska Adriāna
          • 63'
          20Rohner Pauline Jutta
          • 35'
          • 76'
          14Ančupāne Grieta
          • 83'
          10Foosnaes Pia
            5Pokšāne Diāna
            • 41'
            22Olsson Jennifer Birgitta
              12Nagla Lāsma
              • 46'
              14Kohlsaat Leonie Maria-Luise Denise
                19Novikova Diāna
                  3Scheibe Anniko
                  • 60'
                  10Sondore Laura
                    24Olsto Kari Lund
                    • 63'
                    2Tumāne Ligita (C)
                    • 45'
                    11Bjorkum Gjerde Marit Synove (C)
                    • 26'
                    • 34'
                    Rezervisti
                    16Vīksniņa Linda
                    • 46'
                    18Gronvold Marte
                    • 76'
                    17Romanovska Jūlija
                    • 41'
                    6Kool Esmee Yon Jette
                    • 63'
                    8Balalaika Karīna
                    • 83'
                    9Garā Evelīva Līva
                    • 80'
                    9Upeniece Ilze
                    • 86'
                    16Gulbe Luīze Marija
                    • 80'
                    13Ančupāne Ramona
                    • 46'
                    4Berish Elke Tami
                    • 60'
                    4Semjonova Karīna
                    • 63'
                    18Čuhnova Inga
                      Galvenais treneris
                      Oļipovs MihailsPatupa Līga
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Bondars Viktors
                      1 tiesneša asistents: Firsovs Marks
                      2 tiesneša asistents: Sprukts Alens Dāniels