LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu futbola kauss 2017

3. kārta, 24/09/2017 16:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 50
Rēzeknes BJSS/SK Progress
0
Rīgas Futbola skola
5
1Čuhnova Inga
    1Dubova Anna
    • 46'
    17Romanovska Jūlija
      10Voitāne Sandra
      • 22'
      • 48'
      • 77'
      19Novikova Diāna
        8Zaičikova Viktorija
          16Smirnova Diāna
            19Ņikiforova Margarita
              5Lozda Gunta
              • 53'
              6Matīsa Olga
                12Nagla Lāsma
                  11Spruntule Elīza
                    4Caune Elīna
                      17Ročāne Anastasija (C)
                        10Sondore Laura
                          16Ibragimova Marija
                          • 2'
                          2Tumane Ligita (C)
                          • 28'
                          3Krūmiņa Anna
                            13Ančupāne Ramona
                              14Giržda Kristīne
                                11Fjodorova Anastasija
                                • 45'+1'
                                2Mozo Pozuelo Angela
                                  Rezervisti
                                  7Šļahitņuka Alīna
                                    9Čubreviča Dajana
                                    • 46'
                                    6Belova Viktorija
                                      8Balalaika Karīna
                                        3Dobrovoļska Faina
                                          15Bulinska Adriāna
                                          • 53'
                                          Galvenais treneris
                                          Oļipovs MihailsŠakurova Karīna
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                          1 tiesneša asistents: Vanaga Diāna
                                          2 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                          Ceturtais tiesnesis: Firsovs Marks
                                          Tiesnešu inspektors: Jermolajevs Anatolijs