LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa

2. kārta, 25/04/2018 17:00

Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 20
Rēzeknes FA/BJSS 2
3
Preiļu NBJSS
4
1Šaļcs Raivis (C)
    1Silkāns Dāvis (C)
      49Mihailovs Dmitrijs
        12Kozeris Ēriks
          16Paura Sarmis
            16Pastars Roberts
              21Semjonovs Ingus
                18Šņepsts Gints
                  46Melnis Ernests
                    15Pūga Edvīns
                      10Kabaļs Maksims
                        3Šteinbergs Marsels
                          47Kužeļevs Edgars
                            10Paļenkovs Romāns
                              27Timošilovs Dāvis
                                7Stupāns Pēteris
                                • 4'
                                43Žukovs Dainis
                                  14Turčinskis Renāts
                                    41Sokolovs Andrejs
                                    • 21'
                                    6Makejevs Roberts
                                      51Mihailovs Pāvels
                                      • 29'
                                      11Ancāns Daniels
                                        54Mohovs Maksims
                                          17Pūdžs Valters
                                          • 40'
                                          • 53'
                                          57Vancāns Kristaps
                                            24Poļakovs Anatolijs
                                              22Skrebeļs Adrians
                                                8Podskočijs Eduards
                                                • 16'
                                                52Breidaks Toms
                                                  9Mūrnieks Dāvis
                                                    20Timofejevs Gustavs
                                                    • 36'
                                                    5Rusiņš Elvis
                                                      24Jemeļjanovs Ervīns
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Prokopkins Sergejs