LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

6. kārta, 26/05/2018 17:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 342
Rēzeknes FA/BJSS
1
BFC Daugavpils / Progress
1
23Maslobojevs Aleksejs
    1Dubodelovs Ivans
      21Silovs Dmitrijs
      • 53'
      15Sokolovs Jurijs
        22Toda Seiya
          2Afanasjevs Valerijs
            13Ivenkovs Pēteris
            • 1'
            8Skrebels Raivis (C)
              7Rogozins Andrejs
                9Askerov Vugar
                  5Staško Artjoms
                  • 26'
                  16Urbāns Edgars
                  • 83'
                  11Karačkovs Arvis
                    4Akifjevs Grigorijs
                      8Borisovs Dmitrijs
                      • 10'
                      10Ševčuks Iļja
                        15Mozgovoy Ivan
                          12Carmona Munoz Naisir
                          • 2'
                          10Silagailis Guntars (C)
                          • 59'
                          17Lebamba Stanislav
                            29Vjalkins Edgars
                              5Liholetovs Pāvels
                              • 51'
                              Rezervisti
                              1Kļaviņš Uģis
                                22Žadanovs Daniils
                                  17Sprukts Žanis
                                  • 53'
                                  18Morozs Jegors
                                    6Korsaks Žanis
                                      6Bohāns Intars
                                        32Markušins Maksims
                                        • 26'
                                        14Borisovs Edgars
                                          13Truskovskis Leonīds
                                            7Magrins Roberts
                                            • 51'
                                            3Iļjins Kirils
                                            • 83'
                                            Galvenais treneris
                                            Kurbatovs KirilsMorozs Viktors
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Treimanis Andris
                                            1 tiesneša asistents: Gudermanis Haralds
                                            2 tiesneša asistents: Spasjonņikovs Aleksejs
                                            Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                            Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs