LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

22. kārta, 21/10/2018 14:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 380
Rēzeknes FA/BJSS
0
FK Auda
1
1Kļaviņš Uģis
    1Puriņš Ritvars
      5Staško Artjoms
      • 81'
      4Apsītis Jānis
        9Dobratuļins Ņikita
          19Myshei Serhii
            6Amemiya Kotaro
              29Gorkšs Rihards
                32Markušins Maksims
                  30Gorkšs Jorens (C)
                    13Ivenkovs Pēteris
                    • 90'
                    77Bricis Edgars
                    • 29'
                    30Bovkuns Ņikita
                      5Truņins Pāvels
                        7Rogozins Andrejs
                          28Enjo Kensuke
                            29Vjalkins Edgars
                              23Ivakins Ņikita
                                21Silovs Dmitrijs
                                • 90'+3'
                                11Kim Yeon Wang
                                • 80'
                                10Silagailis Guntars
                                  27Tamenieks Silvestrs
                                  • 21'
                                  • 77'
                                  Rezervisti
                                  3Sprukts Žanis
                                    12Mežulis Alfrēds
                                      17Sviklis Romāns
                                        7Karputins Anatolijs
                                          23Maslobojevs Aleksejs
                                            14Gurčus Jonass
                                              22Valters Renāts
                                                17Tretjakovs Vladislavs
                                                • 80'
                                                18Galajs Armans
                                                  8Amdurs Dāvids
                                                  • 77'
                                                  18Zemītis Dairis
                                                    Galvenais treneris
                                                    Kurbatovs Kirils
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                                    1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                                    2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                                                    Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                                                    Tiesnešu inspektors: Mileika Aleksejs