LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

11. kārta, 16/07/2017 17:00

RPD Sporta pārvaldes stadions, Rēzekne
Skatītāju skaits: 450
Rēzeknes FA/BJSS
2
FK Auda
1
33Maslobojevs Aleksejs
    1Pūriņš Hugo
      8Borisovs Dmitrijs
      • 44'
      • 81'
      • 87'
      34Moncevičs Uģis
        14Rihters Otto
          7Gorkšs Rihards
          • 90'+3'
          6Bokta Sandis
          • 83'
          89Skābardis Juris
          • 54'
          21Silovs Dmitrijs
          • 83'
          3Škirjatovs Igors
            20Kraichynskyi Mykyta
              30Gorkšs Jorens (C)
                30Bovkuns Ņikita
                • 78'
                77Bricis Edgars
                  10Silagailis Guntars (C)
                  • 24'
                  10Fjodorovs Arturs
                    7Rogozins Andrejs
                    • 89'
                    27Tamenieks Silvestrs
                    • 76'
                    9Dobratuļins Ņikita
                      11Siksalietis Roberts
                        4Rubļevskis Mārtiņš
                          14Jonāns Markuss
                            Rezervisti
                            23Fedorenkovs Ilja
                              22Mežulis Alfrēds
                                15Sprukts Žanis
                                • 87'
                                6Dzikovičs Rihards
                                  47Galajs Armands
                                    2Brunch Chris
                                      25Solovjovs Deniss
                                      • 89'
                                      13Grauze Ričards
                                      • 76'
                                      22Brīvers Artis
                                      • 78'
                                      • 79'
                                      Galvenais treneris
                                      Ščavinskis RomānsKalns Jurģis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                      1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                      2 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                      Ceturtais tiesnesis: Sprūdžs Konstantīns
                                      Tiesnešu inspektors: Mileika Aleksejs