LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

19. kārta, 09/09/2017 15:00

RPD Sporta pārvaldes stadions, Rēzekne
Skatītāju skaits: 150
Rēzeknes FA/BJSS
2
FK Smiltene/BJSS
2
23Maslobojevs Aleksejs
    95Sausais Dagnis (C)
      6Bokta Sandis
        14Jansons Edgars
        • 87'
        7Rogozins Andrejs
        • 90'+2'
        19Putrālis Reinis
          9Dobratuļins Ņikita
          • 30'
          • 90'+3'
          24Rullis Ričards
          • 35'
          20Kraichynskyi Mykyta
          • 76'
          • 89'
          4Stūris Artūrs
          • 64'
          21Silovs Dmitrijs (C)
          • 49'
          7Puriņš Kristers Aldis
          • 41'
          • 65'
          32Vakulin Anton
          • 71'
          6Deičs Eduards
            5Dzhabaev Roman
            • 41'
            8Stīpnieks Eduards
            • 45'+2'
            14Rihters Otto
            • 68'
            • 80'
            13Rakštelis Mārtiņš
            • 74'
            13Ivenkovs Pēteris
              26Rozītis Rūdis
                22Brīvers Artis
                  16Veģeris Eduards
                    Rezervisti
                    1Valters Renāts
                      21Ābols Elvis
                      • 74'
                      8Romansevičs Oskars
                        15Kuprišs Kristaps
                          17Ziemelis Ervīns
                          • 71'
                          10Rozītis Kārlis
                          • 87'
                          3Korsaks Žanis
                            2Klots Reinholds
                              4Rubļevskis Mārtiņš
                              • 49'
                              9Gaigals Dāvis
                              • 35'
                              11Ščavinskis Maksims
                                15Sprukts Žanis
                                • 80'
                                Galvenais treneris
                                Ščavinskis RomānsDūmiņš Raimonds
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                2 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                Ceturtais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                Tiesnešu inspektors: Kazāks Ivars