LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

3. kārta, 05/05/2018 16:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 400
Rēzeknes FA/BJSS
4
FK Staiceles Bebri
0
23Maslobojevs Aleksejs
  • 19'
1Kārkliņš Andis
    8Borisovs Dmitrijs
    • 31'
    • 48'
    7Talcis Ingus
      13Ivenkovs Pēteris
      • 56'
      18Migliņš Mareks
        29Vjalkins Edgars
          14Strokšs Mārtiņš
            6Amemiya Kotaro
            • 82'
            10Līsmanis Ronalds
              20Radevičs Jans
                15Sijāts Oskars
                • 28'
                14Macuks Aleksandrs
                  11Grāveris Kalvis (C)
                    10Silagailis Guntars (C)
                    • 39'
                    12Jansons Valdis
                    • 35'
                    • 73'
                    17Halimons Jurijs
                    • 87'
                    3Smiļģis Toms
                      7Rogozins Andrejs
                        2Ģērmanis Nauris
                        • 53'
                        21Silovs Dmitrijs
                        • 75'
                        13Lazdiņš Daniels
                        • 69'
                        Rezervisti
                        1Kļaviņš Uģis
                          31Miņins Adrians
                            11Karačkovs Arvis
                            • 56'
                            16Cābelis Kristers
                              3Markušins Maksims
                                9Vārsbergs Dairis
                                • 73'
                                19Raščevskis Ričards
                                • 48'
                                • 82'
                                • 86'
                                17Ustrisovs Lotārs
                                  15Mozgovoy Ivan
                                  • 87'
                                  22Toda Seiya
                                    9Dobratuļins Ņikita
                                    • 82'
                                    • 90'+2'
                                    Galvenais treneris
                                    Kurbatovs KirilsValaņins Jānis
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                    1 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                    2 tiesneša asistents: Čižovs Georgijs
                                    Ceturtais tiesnesis: Bovins Edvards
                                    Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss