LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

2. kārta, 23/04/2017 15:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 425
Rēzeknes FA/BJSS
3
FK Staiceles Bebri
0
23Maslobojevs Aleksejs
    1Kārkliņš Andis
      9Shulga Ivan
      • 33'
      13Lazdiņš Daniels
        14Rihters Otto
        • 80'
        8Nazarovs Egils Arturs
        • 87'
        18Vakulin Anton
        • 78'
        18Migliņš Mareks
        • 75'
        7Rogozins Andrejs
          2Bērziņš Audris
          • 87'
          10Silagailis Guntars (C)
          • 60'
          10Līsmanis Ronalds
            21Silovs Dmitrijs
              11Grāveris Kalvis (C)
              • 53'
              17Ziemelis Ervins
              • 80'
              12Taulavičus Jānis Mariss
                8Borisovs Dmitrijs
                • 48'
                • 82'
                14Strokšs Mārtiņš
                  13Ivenkovs Pēteris
                  • 78'
                  9Grosbergs Klāvs
                    20Kraichynskyi Mykyta
                    • 53'
                    17Kīns Mārtiņš
                      Rezervisti
                      1Fedorenkovs Ilja
                        23Miņins Adrians
                          11Ščavinskis Maksims
                          • 82'
                          16Keišs Markuss
                          • 75'
                          32Gronskii Daniil
                          • 78'
                          15Sorokins Emīls
                          • 53'
                          22Brīvers Artis
                          • 80'
                          5Talcis Artūrs Rainers
                          • 87'
                          4Rubļevskis Mārtiņš
                          • 78'
                          6Zumbergs Matīss
                          • 87'
                          30Bovkuns Ņikita
                          • 80'
                          15Brīvers Aigars
                            Galvenais treneris
                            Ščavinskis RomānsValaņins Jānis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                            1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                            2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                            Ceturtais tiesnesis: Makarovs Andrejs
                            Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors