LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

19. kārta, 29/09/2018 16:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 250
Rēzeknes FA/BJSS
2
FK Tukums 2000/TSS
1
23Maslobojevs Aleksejs
    71Misa Adrians
      9Dobratuļins Ņikita
        17Švāns Kristers Eduards
        • 15'
        6Amemiya Kotaro
        • 88'
        3Pirtskhalava Irakli
        • 87'
        5Staško Artjoms
        • 20'
        19Kuznetsov Stanislav
          13Ivenkovs Pēteris
          • 50'
          • 74'
          15Ostrovskis Viesturs
          • 78'
          21Silovs Dmitrijs
          • 58'
          • 84'
          14Mukins Vladimirs
            4Aguls Vitālijs
            • 90'
            13Aizgrāvis Toms (C)
              7Rogozins Andrejs
                16Havrylychev Valerii
                • 62'
                10Silagailis Guntars (C)
                • 90'
                7Kalnciems Rinalds
                  14Hishida Taku
                    25Pilāts Pāvels
                      29Vjalkins Edgars
                      • 37'
                      11Blumers Einārs
                        Rezervisti
                        1Valters Renāts
                          8Grīslis Toms Kristians
                            32Markušins Maksims
                              21Krūmiņš Krists
                              • 62'
                              22Naoe Shogo
                              • 84'
                              20Bērziņš Raivis
                                11Karačkovs Arvis
                                • 37'
                                10Anmanis Kaspars
                                  3Prokopkins Sergejs
                                    9Leja Ronalds
                                    • 78'
                                    18Galajs Armans
                                    • 90'
                                    18Salmiņš Rūdolfs
                                      30Sviklis Romāns
                                        Galvenais treneris
                                        Kurbatovs KirilsLapsa Andrejs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                        1 tiesneša asistents: Tatriks Raimonds
                                        2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                        Ceturtais tiesnesis: Caune Ivars
                                        Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo