LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

10. kārta, 21/07/2018 18:00

"OC Rēzekne” mākslīgais laukums, Rēzekne
Skatītāju skaits: 328
Rēzeknes FA/BJSS
3
Grobiņas SC
1
33Valters Renāts
    31Ozols Vents
      6Amemiya Kotaro
      • 72'
      17Bespjorstovs Jans
      • 64'
      32Markušins Maksims
        23Sāmietis Raimonds
          7Rogozins Andrejs
            19Freimanis Renalts
            • 61'
            9Dobratuļins Ņikita
              9Pirktiņš Roberts
              • 74'
              10Silagailis Guntars (C)
                10Stankus Ariks (C)
                  17Satake Kyosei
                  • 8'
                  • 29'
                  • 35'
                  • 85'
                  18Gladiļins Romans
                  • 74'
                  8Borisovs Dmitrijs
                    8Jēkabsons Emīls
                      29Vjalkins Edgars
                        6Teretenko Jurijs
                        • 19'
                        13Ivenkovs Pēteris
                          13Džeriņš Ralfs Denijs
                            5Staško Artjoms
                              11Tumanovs Antons
                                Rezervisti
                                3Korsaks Žanis
                                • 72'
                                4Dzintars Markuss Rihards
                                • 64'
                                18Galajs Armands
                                • 85'
                                20Norenbergs Sandris
                                • 74'
                                5Freimanis Jānis
                                • 61'
                                Galvenais treneris
                                Kurbatovs KirilsDobrecovs Viktors
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                1 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                2 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs
                                Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                                Tiesnešu inspektors: Pēce Ginta