LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

14. kārta, 05/08/2017 18:00

RPD Sporta pārvaldes stadions, Rēzekne
Skatītāju skaits: 568
Rēzeknes FA/BJSS
3
RTU FC/Skonto Academy
1
23Maslobojevs Aleksejs
    98Orols Frenks Dāvids
      21Silovs Dmitrijs
      • 90'+2'
      7Borovikovs Vadims
      • 85'
      13Ivenkovs Pēteris
        13Kovaļkovs Igors
          11Ščavinskis Maksims
          • 42'
          • 66'
          15Grjaznovs Aleksejs
          • 90'
          9Dobratuļins Ņikita
            5Andersons Krišs
              4Rubļevskis Mārtiņš
                4Bagdasarjans Davids
                • 76'
                22Brīvers Artis
                  11Jankovskis Ņikita (C)
                    30Bovkuns Ņikita
                    • 63'
                    • 64'
                    18Šeļegovičs Oto
                      8Borisovs Dmitrijs
                      • 85'
                      • 90'+1'
                      • 90'+3'
                      27Počkajevs Aleksejs
                      • 52'
                      20Kraichynskyi Mykyta
                      • 76'
                      8Petunovs Marks
                        10Silagailis Guntars (C)
                          23Smuļko Marks
                          • 74'
                          Rezervisti
                          1Fedorenkovs Ilja
                            30Šibass Henrijs
                            • 85'
                            • 90'+3'
                            25Plešs Vadims
                              29Puzirevskis Jurijs
                                28Belovs Dmitrijs
                                • 90'+3'
                                35Atamans Mihails
                                • 90'
                                15Sprukts Žanis
                                • 66'
                                18Galajs Armands
                                • 90'+2'
                                3Bastrikins Dairis
                                • 64'
                                29Brīvers Aigars
                                  Galvenais treneris
                                  Ščavinskis RomānsŠarando Aleksejs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                  1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                  2 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                  Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                                  Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs