LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

11. kārta, 24/07/2018 17:00

Maltas stadions, Rēzekne Municipality
Skatītāju skaits: 40
Rēzeknes novada BJSS
0
FK Laidze/Talsu NSS
4
1Kudrjavceva Kristīne
    1Lindermane Asnāte
      24Krasnobaja Deina-Loreta
      • 79'
      12Enģele Krista
      • 87'
      11Dervenika Enija
        17Tesļuka Aija Everita
          20Dimpere Viktorija
            19Silgale Dārta
            • 85'
            23Zabalujeva Alīna
            • 76'
            9Mitenberga Sigita
              16Rivča Annemarija
                14Brigmane Līga (C)
                  21Timonina Viktorija (C)
                  • 55'
                  11Šnepste Diāna
                    6Semjonova Karīna
                      16Štube Monika Estere
                      • 14'
                      • 67'
                      5Ludborža Līga
                        8Pavāre Deina
                          4Greiža Krista
                            13Aleksīna Vanesa
                              10Ivanova Evita
                                18Rukse Alise
                                • 17'
                                • 25'
                                • 67'
                                Rezervisti
                                17Škuratova Marina
                                • 76'
                                10Čuriļina Valērija Tatjana
                                • 87'
                                • 90'+2'
                                19Greivule Katrīna
                                • 79'
                                2Krūmiņa Ilona Daniela
                                • 85'
                                8Antāne Laura
                                • 55'
                                4Plivna Dārta
                                • 90'+2'
                                Galvenais treneris
                                Igors DerjaginsEņģelis Aivars
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Bondars Viktors
                                1 tiesneša asistents: Jermolajevs Vjačeslavs
                                2 tiesneša asistents: Žigunovs Artemijs