LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

8. kārta, 17/06/2018 16:00

Maltas stadions, Rēzekne Municipality
Skatītāju skaits: 30
Rēzeknes novada BJSS
3
Rīgas Futbola skola - 1
5
1Kudrjavceva Kristīne
    1Redzoba Sintija
      6Semjonova Karīna
        15Brahmane Nikola
          23Zabalujeva Alīna
            13Lodziņa Kristīne Evelīna
              16Rivča Annemarija
              • 60'
              19Sadikova Vasilisa
              • 46'
              11Dervenika Enija
              • 78'
              • 86'
              9Medvedeva Amanda
              • 78'
              4Greiža Krista
                20Lubiņa Arta Luīze
                • 50'
                • 63'
                17Škuratova Marina
                  8Gricienko Ērika
                    14Bauska Lāsma
                      7Lorence Luīze (C)
                        5Ludborža Līga
                          16Kuzmina Līna
                            21Timonina Viktorija (C)
                            • 42'
                            • 70'
                            11Suvītra Diāna
                            • 2'
                            • 39'
                            • 44'
                            10Ivanova Evita
                              10Krasnova Ieva
                              • 34'
                              • 64'
                              Rezervisti
                              19Greivule Katrīna
                              • 70'
                              12Lielause Marta
                                24Krasnobaja Deina-Loreta
                                • 60'
                                4Fūrmane Signe
                                • 78'
                                6Ņikitina Dana Nikola
                                • 63'
                                17Koha Jevgenija
                                  14Čubare Evelīna Sendija
                                  • 64'
                                  3Ušpaleviča Evelīna
                                  • 46'
                                  Galvenais treneris
                                  Igors DerjaginsRočāne Anastasija
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Bondars Aigars
                                  1 tiesneša asistents: Prokopkins Sergejs
                                  2 tiesneša asistents: Prokopkina Olga