LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

26. kārta, 23/10/2017 14:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
RFS-2
4
Riga FC-2
0
1Sizko Daniil
  • 63'
1Kudrjavcevs Vjačeslavs
  • 53'
6Liepa Kristaps
  • 67'
3Pelcis Daniels (C)
    7Hvoiņickis Daniils
    • 16'
    • 63'
    10Čerņikovs Vladislavs
    • 66'
    2Lušņickis Kirils
    • 46'
    7Titovs Vladislavs
      3Balodis Daniels
      • 29'
      • 70'
      17Litvinskis Viktors
        16Regža Marko
        • 9'
        • 53'
        14Mokrušins Maksims
        • 61'
        8Diakvnishvili Giorgi (C)
        • 46'
        11Sablukovs Dmitrijs
          9Prokopov Ievgenii
          • 46'
          9Kirejevs Matvejs
          • 46'
          10Šadčins Iļja
            99Čudars Kristers
              5Rode Renārs
                15Juhņevičs Ņikita
                • 18'
                4Jurkovs Viktors
                  35Petuhovs Maksims
                    Rezervisti
                    24Isačenko Daniils
                    • 63'
                    12Isajevs Iļja
                    • 53'
                    11Troņinkovs Valentins
                    • 63'
                    2Zicāns Rūdolfs
                    • 61'
                    19Zvonkovs Jelisejs
                    • 46'
                    4Šnitovs Artūrs
                    • 18'
                    15Protass Kirils
                    • 67'
                    8Maligins Danils
                    • 46'
                    14Toņiševs Maksims
                    • 53'
                    • 76'
                    6Moškovičs Daniils
                    • 66'
                    18Grīngofs Nils Danijs
                    • 70'
                    17Ķiršs Raivis
                    • 46'
                    • 58'
                    Galvenais treneris
                    Ševļakovs JurijsKoņevs Mihails
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                    1 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                    2 tiesneša asistents: Reineks Artūrs
                    Ceturtais tiesnesis: Eniks Kārlis
                    Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs