LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

2. kārta, 19/03/2017 14:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 100
RFS-2
4
SK Babīte/Dinamo-2
2
1Kirjakovs Vjačeslavs
    16Morozs Jaroslavs
      8Diakvnishvili Georgi
        71Liepiņlausks Madars
          3Šlampe Endijs
            10Kurma Viktors (C)
              16Regža Marko
              • 86'
              18Rimkuss Vladas
              • 88'
              4Zvonkovs Jelisejs
                17Žarovs Ņikita
                • 90'+2'
                10Grīnbergs Jānis
                • 90'+2'
                23Grjaznovs Aleksejs
                • 51'
                • 71'
                17Šadčins Iļja
                • 34'
                • 44'
                • 60'
                29Mykhailovskyy Ilya
                • 90'
                6Liepa Kristaps
                • 82'
                20Davidenkovs Aleksejs
                  9Toņiševs Maksims (C)
                  • 82'
                  30Salmiņš Leo
                    5Rode Renārs
                    • 2'
                    95Fjodorovs Edgars
                      2Lušņickis Kirils
                        25Dresmanis Antons Aleksandrs
                          Rezervisti
                          24Kapustins Vladislavs
                            1Kudrjavcevs Vjačeslavs
                              11Troņinkovs Valentins
                              • 82'
                              8Vorobjovs Artjoms
                              • 71'
                              14Daškevičs Artjoms
                                27Smans Rolands
                                  18Grīngofs Nils Danijs
                                    32Vaguščenko Aleksandrs
                                    • 90'
                                    15Andrejevs Aleksejs
                                    • 86'
                                    19Kapkovs Daniels
                                      7Protass Kirils
                                      • 82'
                                      Galvenais treneris
                                      Ševļakovs JurijsTerentjevs Viktors
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                      1 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                      2 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                      Ceturtais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                      Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs