LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

11. kārta, 16/06/2018 17:00

NSB "Arkādija", Riga
Skatītāju skaits: 200
RFS
4
Valmiera Glass ViA
0
1Ikstens Kaspars
    81Bogdanovs Marks
      8Fertovs Aleksandrs
        3Miķelsons Madis Oskars
        • 37'
        14Marusych Maksym
        • 74'
        7Fjodorovs Konstantīns
        • 64'
        5Indrāns Dāvis
        • 46'
        19Kalniņš Gatis
        • 46'
        23Vachiberadze Beka
          17Pallo Artūrs
            16Shergelashvili Lasha
              10Jaunzems Alvis
                11Savaļnieks Roberts
                • 63'
                4Ērglis Mārcis (C)
                  36Solovjovs Aleksandrs
                  • 70'
                  • 83'
                  18Cipe Roberts Rainers
                    4Dubra Kaspars (C)
                    • 38'
                    5Sambou Massamba Lo
                      44Savič Milan
                      • 42'
                      2Kramēns Klāvs
                        9Uldriķis Roberts
                        • 78'
                        14Bērziņš Ulvis
                        • 39'
                        Rezervisti
                        30Grigorjevs Dmitrijs
                          16Arnavs Elvis
                            26Isajevs Vjačeslavs
                              8Stīpnieks Eduards
                                19Jaudzems Artis
                                • 46'
                                20Jaunzems Valts
                                • 39'
                                18Regža Marko
                                • 74'
                                • 89'
                                15Taulavičus Jānis Mariss
                                • 64'
                                28Ulimbaševs Daniils
                                  33Talcis Artūrs Rainers
                                  • 46'
                                  2Sorokins Vladislavs
                                  • 63'
                                  25Nazarovs Egils Arturs
                                    6Balodis Daniels
                                      6Mukuta Thierry Kapila
                                        Galvenais treneris
                                        Dambrauskas ValdasTrubachov Mykola
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                        1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                        2 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                        Ceturtais tiesnesis: Ķere Mareks
                                        Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo