LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

9. kārta, 22/05/2017 14:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 25
Riga FC-2
0
FK Ventspils-2
2
1Isajevs Iļja
  • 83'
30Koļesņiks Ignatijs
    33Pļāvējs Mārtiņš
    • 53'
    • 63'
    55Villers Krists
    • 76'
    20Zeļeņins Ņikita
      6Bite Mariss
      • 36'
      11Čebotarjovs Viktors (C)
        18Akmins Ralfs
        • 75'
        • 76'
        17Levaševs Artjoms
          5Grigorjevs Viktors
          • 63'
          7Titovs Vladislavs
            7Neilands Kristers
            • 63'
            99Medvedins Ruslans
            • 74'
            17Matvejevs Jurijs
            • 32'
            • 64'
            4Šnitovs Artūrs
              19Sprukulis Austris
                10Geraskins Viktors
                  3Solomatovs Artjoms
                    9Ļevaševs Ņikita
                      9Tālbergs Raens
                        14Mokrušins Maksims
                          4Frolovs Kirils
                          • 67'
                          Rezervisti
                          12Iricjans Artūrs
                          • 83'
                          35Minajevs Kristofers
                            3Tjutjunovs Jānis
                            • 63'
                            28Veckāgans Mārtņš Ēriks
                            • 67'
                            15Nemiro Dāvids
                            • 74'
                            21Levics Kristaps
                            • 63'
                            8Pučinsks Leonards
                            • 63'
                            10Kokarītis Robins
                            • 64'
                            11Silvestrovs Kristers
                            • 76'
                            20Sivoha-Lagzdiņš Anrijs
                            • 76'
                            Galvenais treneris
                            Koņevs MihailsKičigins Igors
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                            1 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                            2 tiesneša asistents: Platonovs Romans
                            Ceturtais tiesnesis: Zamurs Raitis
                            Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo