LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15 5.-8.vieta

4. kārta, 02/09/2018 11:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 25
Riga FC
4
AFA Olaine
1
1Cereņja Artūrs
    35Radionovs Rendijs Alens
      42Potapovs Artūrs
        50Spirins Romāns
          14Pedelis Eduards (C)
            1Dorofejevs Markuss
              19Rezņikovs Baruhs
                18Rūja Kārlis
                  5Gražis Aļģirdas
                  • 36'
                  • 60'
                  14Osis Oskars
                    31Mihailovs Vladislavs
                      59Jurkovļaņecs Maksims
                      • 24'
                      13Gailītis Ronalds
                      • 21'
                      • 52'
                      3Mihailovs Deniss
                        22Šteingolds Deniels
                          2Ģēģers Elmārs
                            97Lazorskis Sergejs
                              38Akinfijevs Ņikita
                                2Šarigins Ņikita
                                  37Miglinieks Ronalds
                                    12Murāns Maksims
                                      30Kačanovs Gļebs
                                        15Švābe Kristers Kārlis
                                          29Tolmačovs Daniils
                                            18Donchenko Nikita
                                              5Žukovs Iļja
                                                17Samharadze Edžus
                                                  15Jurčenko Dāvids
                                                    10Sirbu Dans
                                                      6Vējkrīgers Dāvis
                                                        8Zaharovs Antons
                                                          17Bērziņš Niks Edžus (C)
                                                            11Kļimovs Ņikita
                                                              9Dudarenko Dmitrijs
                                                                Galvenais treneris
                                                                Poļakovs NikolajsGromovs Aleksejs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps
                                                                1 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                                                                2 tiesneša asistents: Gusts Aivis