LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

4. kārta, 18/01/2018 11:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Riga FC
3
BFC Daugavpils
3
1Cereņja Artūrs
    1Ērglis Artūrs
      16Višņakovs Aleksandrs
        12Ivanovs Artjoms
          7Kozincevs Markuss
            3Surmovičs Deniss
              15Švābe Kristers Kārlis
                4Aļehno Kirils
                  18Donchenko Nikita
                    10Kaušelis Kristiāns
                      8Zaharovs Antons
                      • 40'
                      9Raščevskis Oļģerts (C)
                      • 17'
                      17Samharadze Edžus
                        13Kitsel Vladislav
                          96Basjura Fabjens Nikita
                            18Buls Edgars
                            • 22'
                            5Gražis Aļģirdas
                              20Leščovs Iļja
                                22Šteingolds Deniels
                                  21Rodčenko Maksims
                                    31Mihailovs Vladislavs
                                      7Lavrenovs Aleksejs
                                        2Šarigins Ņikita
                                          8Mikšto Mareks
                                          • 40'
                                          4Seļivjorstovs Vladislavs
                                            2Kligulis Daniels
                                            • 38'
                                            • 52'
                                            11Kļimovs Ņikita (C)
                                              15Linards Emīls
                                                14Pedelis Eduards
                                                • 32'
                                                99Lizunovs Valerijs
                                                  13Gailītis Ronalds
                                                    16Stivriņš Vladislavs
                                                      10Sirbu Dans
                                                        5Mateša Artūrs
                                                          17Skrinda Niklāvs Konrāds
                                                          • 53'
                                                          Galvenais treneris
                                                          Kožans SergejsSokolovs Jurijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                          1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                          2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita