LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

10. kārta, 29/06/2018 14:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 35
Riga FC
2
BFC Daugavpils
1
1Cereņja Artūrs
    12Ivanovs Artjoms
      16Višņakovs Aleksandrs
        1Šaraņins Ņikita
          8Zaharovs Antons
            17Skrinda Niklāvs Konrāds
            • 11'
            14Pedelis Eduards (C)
              11Lizunovs Valerijs
                13Gailītis Ronalds
                  9Raščevskis Oļģerts (C)
                    17Samharadze Edžus
                      7Kitsel Vladislav
                        2Šarigins Ņikita
                          18Aļehno Kirils
                            18Donchenko Nikita
                              13Mateša Artūrs
                                24Martinovičs Maksims
                                  15Linards Emīls
                                    4Seļivjorstovs Vladislavs
                                      16Stivriņš Vladislavs
                                      • 70'+2'
                                      19Rezņikovs Baruhs
                                      • 14'
                                      4Vaņins Ingus
                                        15Švābe Kristers Kārlis
                                          8Mikšto Mareks
                                            9Dudarenko Dmitrijs
                                              14Rodčenko Maksims
                                                11Kļimovs Ņikita
                                                  2Kligulis Daniels
                                                    22Šteingolds Deniels
                                                    • 54'
                                                    10Kaušelis Kristiāns
                                                      5Gražis Aļģirdas
                                                      • 5'
                                                      5Leščovs Iļja
                                                        31Mihailovs Vladislavs
                                                          Galvenais treneris
                                                          Kožans SergejsSokolovs Jurijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                                                          1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                          2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis