LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13 13.-19.vieta

2. kārta, 22/10/2018 15:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 7
Riga FC
1
FA Ventspils
1
12Ivanovs Adrians
    16Decuks Daniels
      22Aivars Emīls
        1Silagailis Haralds
          14Mihailovs Vladimirs
            8Cielavs Fricis Eduards
              9Martjanovs Jegors
                30Krjukovs Ņikita (C)
                • 22'
                99Fogels Daniils
                  10Lučins Artemijs Mihails
                    29Pujacs Makars
                      25Kronis Ernests
                        6Zēbergs Artjoms (C)
                        • 33'
                        32Kaņeps Renārs Ralfs
                          77Paļeļunas Bruno
                            23Grīslis Valters
                              96Filatovs Pāvels
                                12Vaisjūns Ričards Dans
                                  8Laicāns Reinis Kristers
                                    26Mironovs Daniels
                                      18Žukovs Staņislavs
                                        21Ernestovskis Roberts
                                          23Ivanovs Edgars
                                          • 49'
                                          15Sopovs Artjoms
                                            13Meļņiks Artūrs
                                              24Kučinskis Daniils
                                                24Vinogradovs Jānis
                                                  22Sidorčiks Roberts
                                                    1Krotikovs Aleksandrs
                                                    • 60'
                                                    9Pētersons Rainers
                                                      27Šenfelds Toms
                                                        Galvenais treneris
                                                        Pavlovskis JurijsTidenbergs Sergejs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Vasiļjevs Aleksejs