LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

8. kārta, 16/05/2018 19:00

Skonto stadions, Riga
Skatītāju skaits: 400
Riga FC
2
FK Liepāja/Mogo
2
1Māliņš Germans
    12Zviedris Krišjānis
      3Kurakins Antons
      • 44'
      34Negro Gonzalo
      • 81'
      14Laizāns Oļegs (C)
        8Ikaunieks Jānis
        • 69'
        34Černomordijs Antonijs
          33Keita Seydina Abou Bakr Lamine
          • 49'
          8Zahynailov Serhii
          • 46'
          5Strumia Leonel
            35Enin Ivan
              10Torress Kristians Damians
              • 84'
              21Davies George
              • 57'
              • 60'
              7Hmizs Dmitrijs
              • 14'
              6Vaštšuk Bogdan
              • 71'
              28Jemeļins Antons
                5Kārkliņš Krišs
                • 71'
                21Apiņš Verners
                • 46'
                31Stuglis Elvis
                • 79'
                • 84'
                13Jurkovskis Raivis Andris
                  22Lemajič Darko
                  • 34'
                  11Karašausks Artūrs (C)
                  • 45'
                  Rezervisti
                  12Ozols Roberts
                    1Raļkevičs Valentīns
                      10Bogdaškins Boriss
                        26Ivanovs Deniss
                          77Vušurovič Milan
                          • 60'
                          4Tobers Kristers
                            2Smirnovs Vitālijs
                              17Kozlovs Igors
                                18Punculs Ēriks
                                  20Karlsons Ģirts
                                  • 46'
                                  97Kovalenko Bohdan
                                  • 71'
                                  23Grebis Kristaps
                                  • 84'
                                  19Čudars Kristers
                                  • 46'
                                  49Ķigurs Mārtiņš
                                    Galvenais treneris
                                    Sedloski GocePertia Tamaz
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                    1 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                    2 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                                    Ceturtais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                    Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vadims