LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

3. kārta, 24/01/2018 14:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 56
Riga FC
2
FK Tukums 2000/TSS
1
35Aleksandrovs Niks Daniels
    71Balceris Rihards
      1Cereņja Artūrs
        1Kangars Ralfs
          3Solovjovs Kirils
            4Anmanis Kaspars
              4Solovjovs Deniss
                21Reingolcs Rūdolfs
                  23Kuļšs Staņislavs
                    91Grīslis Toms Kristians
                      15Namovirs Romans
                        18Salmiņš Rūdolfs
                          2Šarigins Ņikita
                            12Pūce Niks Saimons
                              21Valmiers Dāvis Mārcis
                                7Mīļais Daniels
                                  40Bočs Rolands
                                  • 31'
                                  99Penkevics Kristers
                                    20Muzafarovs Maksims (C)
                                    • 41'
                                    11Cvetkovs Viktors
                                      7Silakovs Nikita
                                      • 29'
                                      19Labrencis Mārtiņš Matīss
                                        77Kandalincevs Vladimirs
                                          16Bečers Reinis
                                            88Glaudāns Agris
                                              9Leja Ronalds
                                              • 41'
                                              25Judincevs Aleksejs
                                                10Lipskis Artis
                                                  99Čugunovs Svetoslavs
                                                    5Gražis Aļģirdas
                                                      10Puzikovs Maksims
                                                        13Averins Vadims
                                                          Galvenais treneris
                                                          Astafjevs VitālijsLapsa Andrejs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                          1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                          2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis