LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15 5.-8.vieta

2. kārta, 29/09/2018 15:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 30
Riga FC
3
FK Tukums 2000/TSS
0
1Cereņja Artūrs
    1Grīgs Jurģis
      16Višņakovs Aleksandrs
        22Kovaļovs Mārtiņš
          18Donchenko Nikita
            26Riekstiņš Kristians
              10Sirbu Dans
                41Burka Ralfs
                  22Šteingolds Deniels
                    88Kūla Kristers Horens
                      24Martinovičs Maksims
                        71Ādamsons Rihards
                          5Gražis Aļģirdas
                          • 66'
                          • 70'
                          6Krieviņš Kristaps Kārlis
                            31Mihailovs Vladislavs
                              8Ozols Mārtiņš
                                14Pedelis Eduards (C)
                                  19Mūrnieks Artūrs
                                    19Rezņikovs Baruhs
                                      4Ošis Edvards Eduards
                                        2Šarigins Ņikita
                                        • 45'
                                        38Langermanis Grāvis Markuss
                                          17Samharadze Edžus
                                            5Cibikins Edgars
                                              97Lazorskis Sergejs
                                                99Penkevics Kristers
                                                  11Kļimovs Ņikita
                                                    13Jansons Kristaps
                                                      13Gailītis Ronalds
                                                      • 19'
                                                      24Feldmanis Reinis
                                                      • 54'
                                                      15Švābe Kristers Kārlis
                                                        4Seļivjorstovs Vladislavs
                                                          Galvenais treneris
                                                          Grudcins Artjoms
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps
                                                          1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                                          2 tiesneša asistents: Eižvertiņš Jurijs