LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas Kauss 2018 3.posms

4. kārta, 24/10/2018 20:15

Daugavas stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 1000
Riga FC
5
FK Ventspils
4
(5:4 pēcspēles 11m s.s.)
12Ozols Roberts
    88Meļņičenko Vitālijs
      3Kurakins Antons
        20Wome Sename Dove
        • 53'
        99Bilinski Kamil Wojciech
          33Monteiro Batista Helio
          • 94'
          35Enin Ivan
          • 61'
          24Mamah Abdoul-Gafar
            26Panič Stefan
            • 119'
            10Tīdenbergs Eduards
              13Gabovs Vladislavs
                31Bulvītis Nauris
                • 87'
                9Pētersons Armands
                • 62'
                3Žuļevs Vadims
                • 68'
                25Šarič Tomislav
                  11Alfa Abdullahi
                  • 120'+1'
                  31Stuglis Elvis
                  • 109'
                  25Mordatenko Anastasijs
                    92Rakels Deniss
                      15Aiyegun Tosin
                        29Baienko Volodymyr (C)
                        • 23'
                        8Rugins Ritvars (C)
                          Rezervisti
                          1Māliņš Germans
                            1Uvarenko Maksims
                              34Černomordijs Antonijs
                                7Pinto Fortes Amancio Jose
                                • 110'
                                10Bogdaškins Boriss
                                  14Tālbergs Raens
                                    5Kārkliņš Krišs
                                      19Koļesovs Ņikita
                                        19Bezerra Brisola Felipe
                                        • 61'
                                        9Pavlov Vasilii
                                        • 53'
                                        • 97'
                                        • 110'
                                        22Lemajič Darko
                                          22Neziri Medjit
                                          • 120'+1'
                                          23Lukjanovs Ivans
                                          • 62'
                                          44Filimonov Artem
                                            Galvenais treneris
                                            Skripnik ViktorVukićević Dejan
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                            1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                            2 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                            Ceturtais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                            Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss
                                            Delegāts: Rubīns Konstantīns