LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

2. kārta, 08/04/2018 14:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 500
Riga FC
1
RFS
2
1Māliņš Germans
    1Ikstens Kaspars
      29Baienko Volodymyr
      • 62'
      26Isajevs Vjačeslavs
        35Enin Ivan
        • 57'
        32Platonov Dzmitry
        • 65'
        72Maslac Mario
        • 51'
        • 75'
        2Sorokins Vladislavs
          18Punculs Ēriks
            17Vachiberadze Beka
            • 90'+2'
            9Pētersons Armands
              14Marusych Maksym
              • 52'
              • 75'
              6Vaštšuk Bogdan
              • 90'+3'
              4Dubra Kaspars (C)
              • 90'+3'
              3Kurakins Antons
              • 55'
              13Kazačoks Jevgeņijs
              • 46'
              11Mickevičs Romāns
                11Savaļnieks Roberts
                • 69'
                22Lemajič Darko
                • 31'
                • 64'
                8Fertovs Aleksandrs
                  14Laizāns Oļegs (C)
                    16Shergelashvili Lasha
                      Rezervisti
                      12Ozols Roberts
                        30Grigorjevs Dmitrijs
                          10Bogdaškins Boriss
                            5Indrāns Dāvis
                            • 75'
                            • 85'
                            77Vušurovič Milan
                              6Balodis Daniels
                                33Etock Gael Junior
                                • 75'
                                45Appiah Ofosu
                                  21Davies George
                                  • 64'
                                  10Kļuškins Gļebs
                                  • 65'
                                  25Fedorchuk Valerii
                                  • 57'
                                  9Uldriķis Roberts
                                  • 46'
                                  31Stuglis Elvis
                                    19Jaudzems Artis
                                      Galvenais treneris
                                      Sedloski GoceDambrauskas Valdas
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                      1 tiesneša asistents: Gudermanis Haralds
                                      2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                      Ceturtais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                      Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss
                                      Delegāts: Gaidels Arturs