LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

8. kārta, 11/06/2018 13:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 70
Riga FC
0
Rīgas Futbola skola
2
16Višņakovs Aleksandrs
    12Ofmans Vjačeslavs
      1Cereņja Artūrs
        1Šipicins Edvards
          14Pedelis Eduards
            21Zavackis Žans
              24Martinovičs Maksims
                13Vuškāns Ronalds
                  9Dudarenko Dmitrijs
                    15Zustars Artūrs
                      2Šarigins Ņikita
                        23Ostapenko Arsēnijs (C)
                        • 70'+1'
                        5Gražis Aļģirdas
                        • 56'
                        7Ostapenko Artūrs
                        • 40'
                        13Gailītis Ronalds
                          14Ļebedevs Ņikita
                            8Zaharovs Antons
                              16Ročans Vadims
                                22Šteingolds Deniels
                                  6Alksnis Artis
                                    19Rezņikovs Baruhs (C)
                                      2Majorovs Ivans
                                        11Kļimovs Ņikita
                                          22Ārgalis Artjoms
                                            17Samharadze Edžus
                                              9Mitkovecs Aleks
                                              • 65'
                                              31Mihailovs Vladislavs
                                                11Derevjanko Daņila
                                                  10Sirbu Dans
                                                    8Kroļikovs Daniels
                                                      18Donchenko Nikita
                                                        5Masalovs Maksimiliāns
                                                          Galvenais treneris
                                                          Kožans SergejsVicehovskis Viktors
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                                                          1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                          2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms