LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

4. kārta, 25/01/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Riga FC
3
SK Super Nova
1
1Cereņja Artūrs
    1Vēveris Ralfs
      35Aleksandrovs Niks Daniels
        24Korotkevičs Artjoms
          7Silakovs Nikita
            20Butovskis Aleksandrs
              77Kandalincevs Vladimirs
                15Sondors Vladislavs
                  10Puzikovs Maksims
                  • 47'
                  9Uzoliņš Edgars
                    3Solovjovs Kirils
                      18Semjonovs Iļja
                        5Gražis Aļģirdas
                          12Gržeškevičs Damirs
                            88Glaudāns Agris
                              11Sprukulis Kristians
                              • 25'
                              25Judincevs Aleksejs
                                16Brikmanis Kārlis
                                  4Solovjovs Deniss
                                  • 47'
                                  7Šteinbergs Toms Ralfs
                                    15Namovirs Romans
                                      31Cielavs Roberts
                                        40Bočs Rolands
                                        • 44'
                                        3Pavlovs Ņikita
                                          21Valmiers Dāvis Mārcis
                                          • 35'
                                          8Gricevičs Žans Frančesko
                                            99Čugunovs Svetoslavs
                                            • 23'
                                            81Mickēvičs Andžejs
                                            • 27'
                                            2Šarigins Ņikita
                                              5Brusovs Deniss
                                                20Muzafarovs Maksims (C)
                                                  22Tolstojs Alens Kristiāns
                                                    13Averins Vadims
                                                      6Puhovs Dmitrijs
                                                        23Kuļšs Staņislavs
                                                          21Zeņģis Rūdolfs (C)
                                                            Galvenais treneris
                                                            Astafjevs VitālijsKalns Jurģis
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                                            1 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs
                                                            2 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs