LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SFL 2018

1. kārta, 14/04/2018 14:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 67
Riga United FC Ladies
1
Rīgas Futbola skola
3
13Vaivode Enija-Anna
    12Čubreviča Dajana
    • 46'
    17Vitmore Selga Penelope
      14Giržda Kristīne
      • 13'
      5Burk Lilo Valerie
        8Zaičikova Viktorija
        • 67'
        11Rohner Maxi Helene
        • 67'
        • 81'
        3Krūmiņa Anna
          3Berish Elke Tami
          • 88'
          16Peciņa Monta
          • 73'
          • 73'
          20Baličeva Tatjana
            4Ševcova Olga
              9Rohner Pauline Jutta
                19Ņikiforova Margarita
                  14Penkkala Ronja
                  • 71'
                  11Spruntule Elīza
                    8Scheibe Anniko
                      10Voitāne Sandra
                      • 4'
                      • 40'
                      15Bjorkum Gjerde Marit Synove (C)
                        18Lūse Karīna
                        • 73'
                        10Foosnaes Pia
                        • 74'
                        17Ročāne Anastasija (C)
                          Rezervisti
                          18Kohlsaat Leonie Maria-Luise Denise
                            1Dubova Anna
                            • 46'
                            19Garā Evelīva Līva
                            • 71'
                            21Čemirtāne Anastasija
                            • 73'
                            22Gulbe Luīze Marija
                            • 88'
                            15Ņesterova Sofja
                              2May Gullord Ali
                              • 81'
                              2Valaka Anna Marija
                              • 73'
                              • 73'
                              4Olsto Kari Lund
                                Galvenais treneris
                                Patupa LīgaŠakurova Karīna
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                1 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs
                                2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                                Ceturtais tiesnesis: Rozenberga Samanta