LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

14. kārta, 16/08/2018 20:45

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 20
Riga United
3
FK Alberts
2
1Zvejnieks Edgars
    1Jakobsons Andrejs
      2Berrahal Sofian
        4Osis Miķelis
          28Beks Marius
          • 6'
          • 28'
          19Garbovskis Intars (C)
            73Ivanov Aleksandr
              7Dambergs Jānis
              • 77'
              92Arakeļjans Edgars
              • 64'
              • 84'
              12Pomahs Mārtiņš
                15Pakalns Jānis (C)
                • 26'
                • 51'
                • 55'
                • 67'
                23Meļķis Elvis
                • 32'
                • 69'
                37Pērkons Ervīns
                  3Girvičs Kristiāns
                  • 29'
                  21Meisters Artūrs
                    21Veisbergs Rūdolfs
                    • 67'
                    7Lopez Garcia Victor
                      9Pabrieža Daumants
                      • 51'
                      95Rudzītis Jānis
                      • 77'
                      5Sebris Reinis
                        96Jurčenoks Edgars
                          78Zēmelis Ritvars
                          • 58'
                          Rezervisti
                          3Vilks Juris
                            71Ragainis Mārtiņš
                            • 67'
                            9Samaniego del Campo Josu
                            • 77'
                            11Dzelzītis Raivis
                            • 69'
                            • 90'+3'
                            18Awada Mohammad
                              17Celmiņš Raitis
                              • 77'
                              33Sizs Eduards
                              • 84'
                              5Gognidze Pāvels
                                Galvenais treneris
                                Arakeljans EdgarsDaņilovs Edijs
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                                1 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns
                                2 tiesneša asistents: Vasiļjevs Aleksejs