LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

10. kārta, 16/07/2018 20:45

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 20
Riga United
2
FK Limbaži
2
1Zvejnieks Edgars
    1Kublinskis Artūrs
      4Vorobjovs Sergejs
      • 21'
      • 46'
      15Zotimovs Aleksandrs
        3Sizs Eduards
          16Bālāboliņš Emīls (C)
            26Taudiere Cyril
              69Makars Elvijs
                6Spinola Marco
                • 65'
                6Pavļiks Ņikita
                • 58'
                10Pakalns Jānis (C)
                • 16'
                7Kalnozols Ojārs
                • 54'
                14Rudzītis Jānis
                • 65'
                • 73'
                4Ševčenkovs Ruslans
                  5Beks Marius
                  • 85'
                  19Kīns Mārtiņš
                    17Lopez Garcia Victor
                      11Skotelis Reinis
                        2Meisters Artūrs
                          17Bieziņš Matīss
                          • 78'
                          7Schauer Ede
                          • 90'
                          10Krasovs Igors
                            Rezervisti
                            21Sica Danilo
                            • 73'
                            30Grakovičs Nauris
                              19Vilks Juris
                              • 90'
                              21Šlendaks Aksels
                                77Awada Mohammad
                                  31Balsis Jānis
                                    20Possango Fabio
                                    • 65'
                                    14Ignaškins Dmitrijs
                                    • 58'
                                    9Samaniego del Campo Josu
                                    • 46'
                                    18Pētersons Mārtiņš
                                      Galvenais treneris
                                      Arakeljans EdgarsKreics Ģirts
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                                      1 tiesneša asistents: Gluhovs Andrejs
                                      2 tiesneša asistents: Gusts Aivis