LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

4. kārta, 24/09/2018 20:45

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 7
Riga United
3
FK Priekuļi / Cēsis
0
DK Lēmums Nr 2/2018
77Zvejnieks Edgars
    22Mālmanis Elvis
      6Spinola Marco
        21Zernis Kārlis (C)
          20Krause Sven Niels Linus
            24Rozenovs Gatis
              4Vorobjovs Sergejs
                6Zumbergs Matīss
                  21Meisters Artūrs
                    5Spalviņš Māris
                      2Berrahal Sofian
                        15Kamarūts Rūdolfs
                          28Beks Marius
                            10Krieviņš Dāvis
                              8Lock Julian Jonas
                                31Bēms Viesturs
                                  19Agebrant Anton Edvard
                                    2Lancmanis Markuss Voldemārs
                                      7Lopez Garcia Victor
                                        4Sļiņko Dmitrijs
                                          38Johansen Mateus
                                            3Švalbe Gints
                                              Rezervisti
                                              96Jurčenoks Edgars
                                                7Krieviņš Gatis
                                                  26Taudiere Cyril
                                                    17Migla Ralfs
                                                      95Rudzītis Jānis
                                                        8Kumsārs Jānis
                                                          14Kuhn Lucas Robin
                                                            9Krickis Aivars
                                                              92Arakeļjans Edgars
                                                                13Mesters Pauls
                                                                  73Ivanov Aleksandr
                                                                    11Zumbergs Toms
                                                                      1Kelkit Murat
                                                                        12Ziema Andrejs
                                                                          Galvenais treneris
                                                                          Arakeljans EdgarsKrickis Aivars
                                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                          Galvenais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                                                          1 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns
                                                                          2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs