LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu futbola līga 2017

7. kārta, 24/09/2017 12:45

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 35
Riga United FC Ladies
0
FK Spartaks Jūrmala/46.vsk
1
1Auziņa Baiba
    12Savunova Jeļena
      2Briede Helēna
      • 56'
      11Voitehovich Daria
        9Patupa Līga (C)
          7Kivliņa Anastasija
            17Olsto Kari Lund
              9Radvila Līga (C)
              • 67'
              21May Gullord Ali
                20Jazjonoka Margarita
                  16Rohner Pauline Jutta
                  • 56'
                  2Jazjonoka Marija
                    4Rohner Maxi Helene
                    • 70'
                    10Zlatoustova Anastasija
                      13Kool Esmee Yon Jette
                      • 64'
                      8Mada Jeļena
                        5Gronvold Marte
                        • 70'
                        3Večele Alīna
                          7Foosnaes Pia
                            5Ševčenko Nikola
                              18Muzikante Larisa
                              • 56'
                              17Baranovska Anna
                                Rezervisti
                                8Vale Xoubanova Raquel
                                • 64'
                                15Radchenko Anna
                                  3Gronvold Emilie
                                  • 70'
                                  24Bjorkum Gjerde Marit Synove
                                  • 70'
                                  11Burk Lilo Valerie
                                    6Kazlauska Linda
                                    • 56'
                                    10Levikina Darija
                                    • 56'
                                    • 69'
                                    14Kohlsaat Leonie Maria-Luise Denise
                                    • 56'
                                    Galvenais treneris
                                    Zālītis ArtūrsŠaļimova Tatjana
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Ivaņņikova Viktorija
                                    1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                    2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs