LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (1-6 v.)

1. kārta, 04/08/2018 16:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 28
Rīgas Futbola skola - 1
3
BFC Daugavpils
0
1Redzoba Sintija
    12Ūzuliņa Arta
      7Lorence Luīze (C)
      • 83'
      20Liniņa Paula Linda
        15Brahmane Nikola
        • 19'
        6Reute Liene
          16Kuzmina Līna
            4Rožaščonoka Liāna
              9Medvedeva Amanda
              • 85'
              8Skribina Diāna
              • 22'
              14Čubare Evelīna Sendija
              • 55'
              16Djagiļeva Taisija
              • 60'
              10Krasnova Ieva
              • 68'
              • 79'
              10Ribakova Aleksandra
              • 46'
              6Ņikitina Dana Nikola
                2Petrova Alīna
                  8Gricienko Ērika
                  • 75'
                  9Červinska Nikole
                    11Suvītra Diāna
                    • 43'
                    19Pastare Olita
                      20Lubiņa Arta Luīze
                      • 31'
                      7Vengreviča Viktorija (C)
                        Rezervisti
                        12Lielause Marta
                          11Starkute Everita
                          • 46'
                          3Ušpaleviča Evelīna
                          • 55'
                          15Stankeviča Jūlija
                            18Jevstigņejeva Valērija
                            • 79'
                            17Stankeviča Ieva
                              19Sadikova Vasilisa
                              • 31'
                              21Grincevičute Iveta Vitālija
                              • 60'
                              4Fūrmane Signe
                              • 83'
                              3Borisova Alisa
                                13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                • 75'
                                5Timofejeva Olga
                                  Galvenais treneris
                                  Ročāne AnastasijaSarafaņuks Deniss
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                  1 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                  2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs