LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

9. kārta, 12/07/2018 16:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 40
Rīgas Futbola skola - 1
2
FK Laidze/Talsu NSS
0
12Lielause Marta
    1Lindermane Asnāte
      16Kuzmina Līna
        9Mitenberga Sigita
          7Lorence Luīze (C)
            13Aleksīna Vanesa
              17Koha Jevgenija
                18Rukse Alise
                  3Ušpaleviča Evelīna
                  • 83'
                  17Tesļuka Aija Everita
                  • 70'
                  10Krasnova Ieva
                  • 16'
                  • 87'
                  8Pavāre Deina
                    19Sadikova Vasilisa
                    • 65'
                    16Štube Monika Estere
                      6Ņikitina Dana Nikola
                      • 63'
                      11Šnepste Diāna
                        9Medvedeva Amanda
                          19Silgale Dārta
                          • 65'
                          11Suvītra Diāna
                          • 79'
                          12Enģele Krista
                          • 55'
                          15Brahmane Nikola
                            14Brigmane Līga (C)
                              Rezervisti
                              1Redzoba Sintija
                                4Plivna Dārta
                                • 65'
                                • 83'
                                5Timofejeva Olga
                                • 65'
                                10Čuriļina Valērija Tatjana
                                • 83'
                                8Gricienko Ērika
                                  2Krūmiņa Ilona Daniela
                                  • 55'
                                  13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                  • 83'
                                  18Jevstigņejeva Valērija
                                    4Fūrmane Signe
                                    • 87'
                                    Galvenais treneris
                                    Ročāne AnastasijaEņģelis Aivars
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                    1 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                                    2 tiesneša asistents: Didriķe Līga