LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (1-6 v.)

4. kārta, 27/08/2018 15:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 45
Rīgas Futbola skola - 1
0
FS Metta
1
1Redzoba Sintija
    1Siņutkina Laura
      14Čubare Evelīna Sendija
      • 86'
      17Pozņiaka Karmena Ketija
        8Gricienko Ērika
          14Sniedzīte Rebeka
          • 76'
          16Kuzmina Līna
            7Daņilova Katrīna
              10Krasnova Ieva
                99Sondore Laura
                  6Ņikitina Dana Nikola
                  • 58'
                  10Lipšāne Amēlija
                  • 62'
                  9Medvedeva Amanda
                    15Arzubova Jevgēnija
                      19Sadikova Vasilisa
                      • 73'
                      16Fjodorova Anastasija
                      • 69'
                      • 90'
                      7Lorence Luīze (C)
                        9Šilova Alīna (C)
                          11Suvītra Diāna
                            11Treimane Nelle
                            • 20'
                            15Brahmane Nikola
                              2Kazlauska Linda
                              • 76'
                              Rezervisti
                              12Lielause Marta
                                22Sidere Patrīcija Enia
                                  18Jevstigņejeva Valērija
                                    96Rungule Elīza Elizabete
                                    • 62'
                                    4Fūrmane Signe
                                      12Zankovska Tīna
                                      • 76'
                                      17Koha Jevgenija
                                        8Mežecka Fanija
                                          13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                          • 73'
                                          61Liepiņa Evelīna
                                            3Ušpaleviča Evelīna
                                            • 86'
                                            29Tihomirova Adriana Nikola
                                            • 90'
                                            5Timofejeva Olga
                                              23Polka Līva
                                              • 76'
                                              Galvenais treneris
                                              Ročāne AnastasijaVāciete Liene
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                              1 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                              2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks