LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

2. kārta, 21/04/2018 18:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 48
Rīgas Futbola skola - 1
6
SK Imanta
0
12Lielause Marta
    1Antāne Laura
      11Suvītra Diāna
      • 33'
      • 65'
      • 72'
      4Švāgere Elīna (C)
        7Lorence Luīze (C)
        • 52'
        11Pabērza Inese
          6Ņikitina Dana Nikola
            17Ēlerte Agnese
              10Krasnova Ieva
              • 38'
              • 48'
              • 62'
              12Ritenberga-Balode Tīna
                20Lubiņa Arta Luīze
                • 19'
                5Pritkova Ņina
                • 62'
                • 77'
                19Sadikova Vasilisa
                • 90'+2'
                9Tutāne Anna Inese
                • 48'
                8Gricienko Ērika
                  14Grundāne Šarlote
                  • 69'
                  3Ušpaleviča Evelīna
                  • 45'
                  10Veinberga Marta
                    9Medvedeva Amanda
                    • 45'
                    15Jēgere Una
                      16Kuzmina Līna
                        3Ase Kitija
                          Rezervisti
                          1Redzoba Sintija
                            7Kubiškina Olga
                              14Čubare Evelīna Sendija
                              • 45'
                              16Tumoviča Sintija
                              • 77'
                              15Brahmane Nikola
                              • 19'
                              • 25'
                              6Smirnova Baiba Justīne
                                17Koha Jevgenija
                                • 45'
                                8Vītola Krista
                                  4Fūrmane Signe
                                    2Kurele Krista Adriana
                                    • 69'
                                    5Timofejeva Olga
                                    • 72'
                                    13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                      Galvenais treneris
                                      Ročāne AnastasijaAvotiņš Valdis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                      1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                      2 tiesneša asistents: Rozenberga Samanta