LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

2. kārta, 19/08/2017 13:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola - 2
2
AFA Olaine
2
1Mosunova Aleksandra
    55Mandrika Agnese
      8Gricienko Ērika
        29Beļavska-Rauska Laura
        • 39'
        18Valaka Anna Marija
          13Čižova Jeļizaveta
          • 80'
          6Ņikitina Dana Nikola
          • 74'
          5Osiņina Lana
            11Suvītra Diāna
              19Mihaļkova Anna
                7Lorence Luīze (C)
                  7Borovska Emīlija
                  • 88'
                  9Medvedeva Amanda
                    4Stivriška Aija (C)
                    • 7'
                    3Jevstigņejeva Valērija
                      2Kozlova Anžela
                        5Timofejeva Olga
                        • 33'
                        3Ļebedeva Anžela
                        • 84'
                        16Kuzmina Līna
                          15Petuhova Aļona
                            16Gaugere Renāte
                              Rezervisti
                              12Lielause Marta
                                12Krasnova Lea
                                • 80'
                                4Fūrmane Signe
                                  18Mihailova Aļina
                                    20Koļcova Anastasija
                                      20Laškova Anastasija
                                        25Redzoba Sintija
                                          1Goruza Jana
                                            8Sokolova Elīna
                                              10Romanoviča Ksenija
                                              • 39'
                                              Galvenais treneris
                                              Ročāne AnastasijaMihaļkovs Jevgēņijs
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                              1 tiesneša asistents: Vanaga Diāna
                                              2 tiesneša asistents: Vītola Marita